ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ جمعه ۶ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش تربت حیدریه اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/10/07 کد خبر: 25280 از 80 نفر معلم كه زمينه موفقيت يكصد نفر دانش آموز را در عرصه هاي مختلف ورزشي، فرهنگي و علمي در مقاطع استاني و كشوري فراهم آورده بودند، تجليل شد.
در مراسم تجليل از تلاشگران برنامه هاي آموزش ابتدايي
از 80 نفر معلم كه زمينه موفقيت يكصد نفر دانش آموز را در عرصه هاي مختلف ورزشي، فرهنگي و علمي در مقاطع استاني و كشوري فراهم آورده بودند، تجليل شد.
معاون آموزش ابتدايي آموزش و پرورش تربت حيدريه گفت: طبق گزارش اداره كل آموزش و پرورش استان، در اين شهرستان 273 دانش آموز لازم التعليم بازمانده از تحصيل شناسايي شده است

به گزارش روابط عمومي معاونت اداره كل و مديريت آموزش و پرورش تربت حيدريه ،حسين رجبي، دوشنبه در آيين تجليل از همكاران فرهنگي برتر مقطع ابتدايي اين شهرستان، اظهار كرد: از اين بازماندگان از تحصيل 153 نفر پسر هستند.

وي علت اصلي بازماندگي اين افراد از تحصيل را فقر فرهنگي، بافت ضعيف فكري و اعتقادي خانوارها، معلوليت و نيز ازدواج هاي زودهنگام فرزندان برشمرد.

رجبي گفت: با تلاش همكاران اداره موفق شديم 51 نفر از اين دانش آموزان را به مرحله فارغ التحصيلي در مقطع ابتدايي برسانيم و 165 نفر ديگر آنان نيز اكنون مشغول به تحصيل هستند.

وي افزود: 30 نفر از اين افراد به دلايل مختلف مهاجرت كرده و از منطقه خارج شدند، چهار نفر جزو اتباع خارجي بودند، هشت نفر ازدواج كردند، 2 نفر فوت شدند و در نهايت اكنون شمار افراد بازمانده از تحصيل در اين شهرستان به 25 نفر رسيده اند.

در اين آيين از 80 نفر معلم كه زمينه موفقيت يكصد نفر دانش آموز را كه در عرصه هاي مختلف ورزشي، فرهنگي و علمي در مقاطع استاني و كشوري فراهم آورده بودند، تجليل شد.

 

تعداد بازدید: 73
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal